Ήταν ένα μεγάλο ντέρμπι γεμάτο πάθος, ένταση και αγωνία. Νικητής δεν υπήρξε στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με την ΑΕΚ αλλά οι συγκινήσεις ήταν πολλές μέχρι και το τελευταίο δευτερόλεπτο. Η παρακάμερα του PAO TV βρέθηκε στη Λεωφόρο και κατέγραψε με άλλη ματιά όσα συνέβησαν πριν, κατά τη διάρκεια και μετά το τέλος του αγώνα…
PAO TV
H παρακάμερα του ντέρμπι με την ΑΕΚ
Όσα δεν έπιασε ο τηλεοπτικός φακός στην αναμέτρηση της Λεωφόρου![H παρακάμερα του ντέρμπι με την ΑΕΚ | pao.gr H παρακάμερα του ντέρμπι με την ΑΕΚ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/05/01/3839032-1024x683.png)