O Παναθηναϊκός πανηγύρισε μια πολύ σημαντική νίκη με 1-0 επί του Άρη στη Θεσσαλονίκη για την 3η αγωνιστική των play offs και διατηρήθηκε στην κορυφή της βαθμολογίας της Super League. Η παρακάμερα του PAO TV βρέθηκε στο Κλ. Βικελίδης και κατέγραψε με άλλη ματιά στιγμές και αντιδράσεις απ’ την πολύτιμη επικράτηση των Πρασίνων…
PAO TV
Η παρακάμερα της νίκης επί του Άρη
Όσα δεν έπιασε ο τηλεοπτικός φακός στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού στο Κλ. Βικελίδης![Η παρακάμερα της νίκης επί του Άρη | pao.gr Η παρακάμερα της νίκης επί του Άρη | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/04/06/pao-1024x683.jpg)