O Παναθηναϊκός κυριάρχησε του Βόλου και πανηγύρισε την τρίτη σερί νίκη του στο πρωτάθλημα. Η Λεωφόρος ήταν «καυτή», είχε τρομερό παλμό και έδωσε ώθηση στην ομάδα για την επικράτηση με 2-0. Η παρακάμερα του PAO TV ήταν εκεί και κατέγραψε στιγμές απ’ το παιχνίδι με άλλη ματιά…
PAO TV
Η παρακάμερα της νίκης επί του Βόλου
Όσα δεν έπιασε ο τηλεοπτικός φακός στην αναμέτρηση του Παναθηναϊκού με τη θεσσαλική ομάδα στη Λεωφόρο![Η παρακάμερα της νίκης επί του Βόλου | pao.gr Η παρακάμερα της νίκης επί του Βόλου | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/02/19/παο-1024x683.jpg)