Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε τη Μεγάλη Τετάρτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού ενόψει της συνέχειας των play offs. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, ασκήσεις κυκλοφορίας μπάλας και τέλος παιχνίδι με περιορισμούς αλλά και πολλά γκολ. Θεραπεία ακολούθησε ο Σάρλια, ενώ πρόγραμμα αποφόρτισης έκανε ο Ιωαννίδης.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ Μ.ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Κυκλοφορία και γκολ
Αποφόρτιση ο Ιωαννίδης![Κυκλοφορία και γκολ | pao.gr Κυκλοφορία και γκολ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/04/12/cokaj_bla-1024x683.jpg)