Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε την Πέμπτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για τον κυριακάτικο αγώνα κόντρα στον ΠΑΣ Γιάννινα. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, ασκήσεις κυκλοφορίας μπάλας και παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Θεραπεία ακολούθησε ο Βιγιαφάνιες, ενώ ατομικό πρόγραμμα έκαναν οι Λούντκβιστ, Αγιούμπ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Κυκλοφορία μπάλας και παιχνίδι
Θεραπεία ακολούθησε ο Βιγιαφάνιες![Κυκλοφορία μπάλας και παιχνίδι | pao.gr Κυκλοφορία μπάλας και παιχνίδι | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/04/07/Fotis_propb-1024x683.jpg)