Σε χαμηλότερη ένταση κινήθηκε ο ρυθμός της απογευματινής προπόνησης της Παρασκευής στο «Γ. Καλαφάτης». Οι Πράσινοι έκαναν προθέρμανση, στη συνέχεια έπαιξαν παιχνίδι σε μικρό χώρο και ολοκλήρωσαν με εξάσκηση στα τελειώματα. Θεραπεία ακολούθησαν ο Χατζηγιοβάνης (θλάση α’ βαθμού στο δικέφαλο) και ο Σένκεφελντ, αποφόρτιση έκαναν οι Μαουρίσιο, Βέλεθ, ενώ ο Κουρμπέλης έκανε ειδικό πρόγραμμα.
Στην προπόνηση της Παρασκευής
Παιχνίδι και τελειώματα
Μαουρίσιο, Βέλεθ σε πρόγραμμα αποφόρτισης![Παιχνίδι και τελειώματα | pao.gr Παιχνίδι και τελειώματα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2021/04/16/carlitos_bala-1024x683.jpg)