Με απουσίες λόγω εθνικών ομάδων διεξήχθη η προπόνηση του Παναθηναϊκού το απόγευμα της Πέμπτης. Απόντες ήταν οι Αλεξανδρόπουλος, Ιωαννίδης, Χριστογεώργος, αλλά και ο τραυματίας Πούγγουρας, ενώ ο Παλάσιος έκανε πρόγραμμα αποφόρτισης και οι Κουρμπέλης, Μπεκ ατομικό. Οι υπόλοιποι έκαναν προθέρμανση, rondo και παιχνίδι σε μικρούς χώρους.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Παιχνίδι σε μικρούς χώρους
Αποφόρτιση ο Παλάσιος![Παιχνίδι σε μικρούς χώρους | pao.gr Παιχνίδι σε μικρούς χώρους | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2021/11/11/Palacios_propo-1024x683.jpg)