Οι στροφές ανέβηκαν στο «Γ. Καλαφάτης» στην προπόνηση της Πέμπτης. Η αναμέτρηση της Κυριακής στο Περιστέρι κόντρα στον Ατρόμητο πλησιάζει και ο Ιβάν Γιοβάνοβιτς προετοιμάζει τους ποδοσφαιριστές του για τη μάχη. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo και παιχνίδι τεσσάρων ομάδων σε περιορισμένο χώρο. Αποφόρτιση έκανε ο Βέλεθ, ατομικό πρόγραμμα ακολούθησαν οι Βιγιαφάνιες, Λούντκβιστ και θεραπεία οι Μακέντα, Αγιούμπ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Παιχνίδι τεσσάρων ομάδων
Αποφόρτιση για Βέλεθ![Παιχνίδι τεσσάρων ομάδων | pao.gr Παιχνίδι τεσσάρων ομάδων | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/03/03/faltso-1024x683.jpg)