Με απογευματινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε την Πέμπτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το κυριακάτικο εκτός έδρας παιχνίδι. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, ασκήσεις κυκλοφορίας μπάλας με πρέσινγκ και παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Ατομικό ακολούθησε ο Σένκεφελντ, ενώ το δικό τους πρόγραμμα συνέχισαν οι Μάγκνουσον, Πάλμερ – Μπράουν.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Πρέσινγκ και παιχνίδι
Ατομικό ο Σένκεφελντ![Πρέσινγκ και παιχνίδι | pao.gr Πρέσινγκ και παιχνίδι | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2024/04/18/Plodra-1024x683.jpg)