Ένα ευχάριστο νέο είχε η απογευματινή προπόνηση της Τετάρτης αφού ο Σωκράτης Διούδης προπονήθηκε χωρίς ενοχλήσεις. Από εκεί και πέρα πρόγραμμα αποφόρτισης ακολούθησαν οι Αλεξανδρόπουλος, Χατζηθεοδωρίδης, Αντονίτο, Σέχου, ενώ θεραπεία λόγω ενόχλησης στη σπονδυλική στήλη έκανε ο Μολό. Πρόγραμμα στο γυμναστήριο ακολούθησε ο Κουρμπέλης. Απόντες ήταν οι Μαουρίσιο, Κόναν.
Στο απογευματινό πρόγραμμα της Τετάρτης
Προπονήθηκε ο Διούδης
Αποφόρτιση για Αλεξανδρόπουλο, Χατζηθεοδωρίδη![Προπονήθηκε ο Διούδης | pao.gr Προπονήθηκε ο Διούδης | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/12/30/Dioudis-1024x683.jpg)