Με την προσθήκη του Μπερνάρ, ο οποίος επέστρεψε από την άδειά του, πραγματοποιήθηκε το πρωί της Τετάρτης η προπόνηση του Παναθηναϊοκού στο «Γ. Καλαφάτης». Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, ανοίγματα και παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Ατομικό ακολούθησε ο Παλάσιος. Απόντες λόγω άδειας οι διεθνείς Κουρμπέλης, Ιωαννίδης, Κώτσιρας, Σπόραρ, Τσέριν, Βέρμπιτς, Μάγκνουσον, Τσόκαϊ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΕΤΑΡΤΗΣ
Στο πρόγραμμα ο Μπερνάρ
Ατομικό ο Παλάσιος![Στο πρόγραμμα ο Μπερνάρ | pao.gr Στο πρόγραμμα ο Μπερνάρ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/11/23/Lodygin_blok-1024x683.jpg)