Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε την Τρίτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για τη ρεβάνς της προημιτελικής φάσης του Κυπέλλου κόντρα στον ΠΑΟΚ (26/1, 19:30, «Απόστολος Νικολαΐδης»). Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, τακτική και παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Αποφόρτιση ακολούθησε ο Πούγγουρας και ατομικό ο Μάγκνουσον.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ
Τακτική και παιχνίδι
Αποφόρτιση ο Πούγγουρας, ατομικό ο Μάγκνουσον![Τακτική και παιχνίδι | pao.gr Τακτική και παιχνίδι | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/01/24/cerin_vagia-1024x683.jpg)