Με την πρωινή προπόνηση της Πέμπτης στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για το κυριακάτικο ντέρμπι κόντρα στην ΑΕΚ. Στις προπονήσεις επέστρεψε ο Σάρλια, ενώ απών με ίωση είναι ο Καμπετσής. Οι Πράσινοι ξεκίνησαν με προθέρμανση και rondo, συνέχισαν με τακτική και ολοκλήρωσαν με σέντρες και τελειώματα.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Τακτική και τελειώματα
Επιστροφή για τον Σάρλια![Τακτική και τελειώματα | pao.gr Τακτική και τελειώματα | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/01/05/Sarlijastrets-1024x683.jpg)