Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού για την αναμέτρηση της προσεχούς Πέμπτης κόντρα στη Ρεν στο πλαίσιο της τρίτης αγωνιστικής του Europa League. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo, παιχνίδι και τακτική. Απών ήταν ο Χουάνκαρ, θεραπεία ακολούθησαν οι Μάγκνουσον, Πάλμερ – Μπράουν και ατομικό έκανε ο Κλεϊνχέισλερ.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΤΡΙΤΗΣ
Τακτική στο «Γ. Καλαφάτης»
Απών ο Χουάνκαρ, θεραπεία οι Μάγκνουσον, Πάλμερ - Μπράουν![Τακτική στο «Γ. Καλαφάτης» | pao.gr Τακτική στο «Γ. Καλαφάτης» | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2023/10/24/ioan-1024x683.jpg)