Συνεχίστηκε η προετοιμασία του Παναθηναϊκού ενόψει του σαββατιάτικου αγώνα με τον ΟΦΗ στο Ηράκλειο Κρήτης. Το σημερινό πρόγραμμα προπόνησης περιελάμβανε προθέρμανση και παιχνίδι στο μισό γήπεδο. Σε αυτό συμμετείχε και ο Μπεκ, ο οποίος ξεπέρασε τον τραυματισμό του, ενώ ο Πούγγουρας ανέβασε στροφές στο ατομικό πρόγραμμά του. Θεραπεία ακολούθησαν οι Νάγκι, Νούνες και ασκήσεις στο γυμναστήριο οι Γιόχανσον, Ινσούα.
Ανεβάζει στροφές ο Πούγγουρας
Τακτική στο μισό γήπεδο
Μπήκε και ο Μπεκ στο πρόγραμμα![Τακτική στο μισό γήπεδο | pao.gr Τακτική στο μισό γήπεδο | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/06/25/Anuar_balla-1024x683.jpg)