Με πρωινή προπόνηση στο «Γ. Καλαφάτης» συνεχίστηκε την Πέμπτη η προετοιμασία του Παναθηναϊκού. Το πρόγραμμα περιελάμβανε προθέρμανση, rondo και τουρνουά τεσσάρων ομάδων σε περιορισμένο χώρο. Αποφόρτιση έκανε ο Καρλίτος, ατομικό πρόγραμμα οι Μακέντα, Λούντκβιστ ενώ απουσίασαν οι διεθνείς Αλεξανδρόπουλος, Ιωαννίδης, Χατζηγιοβάνης.
ΣΤΗΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΗΣ ΠΕΜΠΤΗΣ
Τουρνουά τεσσάρων ομάδων
Αποφόρτιση ο Καρλίτος![Τουρνουά τεσσάρων ομάδων | pao.gr Τουρνουά τεσσάρων ομάδων | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2022/03/24/Vagia_Facou-1024x683.jpg)