Η ΠΑΕ Παναθηναϊκός ανακοινώνει τη λύση της συνεργασίας της με τον Οσκαρ Χίλιεμαρκ. Ο Σουηδός μέσος εντάχθηκε στην ομάδα την τελευταία μέρα των μεταγραφών τον Αύγουστο του 2017 και κατέγραψε 19 συμμετοχές (16 στο Πρωτάθλημα και 3 στο Κύπελλο) με 2 γκολ και 4 ασίστ με τη φανέλα του Παναθηναϊκού. Του ευχόμαστε καλή επιτυχία στη συνέχεια της καριέρας του.
Μεταγραφικά
Λύση συνεργασίας με τον Χίλιεμαρκ
Ανακοίνωση της ΠΑΕ Παναθηναϊκός![Λύση συνεργασίας με τον Χίλιεμαρκ | pao.gr Λύση συνεργασίας με τον Χίλιεμαρκ | pao.gr](https://www.pao.gr/wp-content/uploads/2020/01/16/hiljemark_antio.jpg)